Krem na dzień Arabian Almas

Krem posiada właściwości uelastyczniające i naturalnie ściągające skórę twarzy i szyi. Skóra nie jest naciągnięta jak maska tylko lekko napięta. Dzięki temu skóra twarzy wygląda młodziej. Krem na dzień proponuje się jako bazę pod makijaż ponieważ nie tylko nawilża i odżywia, ale poprzez kolor nadany przez sproszkowane algi i rośliny morskie, nadaje twarzy ładnego kolorytu, jak i nie pozwala na przetłuszczanie się skóry twarzy i tworzenie na jej powierzchni sebum. Udowodniono, że po kremie na dzień z algami nawet przy gorącym dniu makijaż „nie spływa”, a skóra twarzy nie przetłuszcza się, nie wysusza i jest dobrze nawilżona przez cały dzień. Kolejnym atutem tego kremu są jego właściwości odżywcze dzięki zawartości olejów surowych jak i wspomnianych wcześniej alg i roślin morskich.

Czytaj więcej...


Masło Shea

Odbudowuje skórę – pielęgnuje i głęboko odżywia. Ponieważ ten kosmetyk jest gęsty dłużej się wchłania, ale ma lepsze działanie dla skóry suchej i wysuszonej skłonnej do tworzenia się wężowej skóry.

Czytaj więcej...

Woda różana - tonik, skóra naczynkowa

Codzienne stosowanie wody różanej powoduje, że skóra staje się elastyczna, promienna i jedwabiście gładka. Jest powszechnie ceniona za swoje właściwości odmładzające. Polecana jest również jako woda termalna - wystarczy przelać wodę różaną do pojemniczka z rozpylaczem, atomizerem aby w upalne dni spryskać twarz - od razu ma się wrażenie ulgi i ochłodzenia. To właśnie zalety wody różanej i jej olejków.

Czytaj więcej...


Woda pomarańczowa - tonik, cera tłusta, przebarwienia 

Woda z kwiatów pomarańczy jest znana ze swych właściwości nawilżających, odświeżających i uspokajających. Nawilża i uelastycznia skórę. Bardzo doceniana przez osoby nerwowe, zapobiega powstawaniu ciemnych plam na skórze, posiada wspaniały zapach.

Czytaj więcej...